Përshkrim

Përdorim i lartë i pëlhurës së butë me elasticitet

Të rehatshme dhe të lehtaIdeale për çdo lloj aktivitet fitnesi

Lehtëson presionin e shpatullave

Qëndrueshmëri e lartë

Prerje e qepur dyshe

Dizajn me bel të lartë

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kostum Sportiv *COPPER FIT YOGA WEAR SUIT SLIMMING*”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

ShoppingTV 4.70 (10 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products