Kostum sportiv ” Copper Fit Yoga Wear Suit Slimming”

590 2,490  (-76%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:KK-188

Tani te berit yoga dhe te ushtruat sport dhe te jete me komode fal kostum sportiv   ” Copper Fit Yoga Wear Suit Slimming”

Kostumi sportiv i dedikuar tersisht sportit te yoga-s, por jo vetem –> per palester, vrap, ecje te lire etj etj .

Vjen ne dy ngjyra fantastike

  • Roze
  • Gjelber

Material elastik dhe i nderthurur me fibra qe te lejoje depertimi e ajrit dhe duke eleminuar djersitjen/aromat e pa kendshme.

Material  i  plote, shume komode dhe  mbi te gjitha fashion.

Nuk duhet te mungojne ne garderoben tuaj.

Be the first to review “Kostum sportiv ” Copper Fit Yoga Wear Suit Slimming””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.72 3.72 rating from 18 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore

Kostum sportiv " Copper Fit Yoga Wear Suit Slimming"

590 2,490  (-76%)

Add to Cart