Përshkrim

Mekanizmi rrotullues  360° dhe kovë kombinon dizajn perfekt.

Lecke mikrofibre me material 100% pambuk

Shkopi qe pevizet majtas djathtas dhe qe rrotullohet e ben atë të përsosur për të arritur nën mobiljet dhe zonat e tjera të vështira për t’u arritur.

Shtupa mund të hiqet lehtësisht dhe te lahet ne lavatrice.

Kova e dizenjuar me mjeshtëri ka një funksion të lehet per tu perdorur, thjesht vendosni kokën e leckes në sistemin e centrifugimit, shtyni lart e poshtë dhe ajo do te shtrydhet ne menyre perfekte.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kove me sistem rrotullues 360°”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products