Përshkrim

Kove per larje Dyshemeje.

Larja e dyshemese behet me e lehte se kurre kove ju ndihmon pasi ka mekanizem rrotullues ne larje dhe shtrydhjen e shtypes

Ne paketim do te gjeni:

 • Mbajtese detergjenti
 • Shtupe te dyte falas.

Shkopi i shtypes zgjatet sipas deshires dhe fiksohet lehte.

Futet ne hapesira te vogla ku nuk hyn shtupa e zakonshme.

 

0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Lets (pronar i verifikuar)

  Shkopi me shtypen rrotullohet 380 grade. Se jam e interesuar te marr nje te tille. Kam mare nhe te ju por mu prish shkopi.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products