Kove Carry On per larje Dyshemeje me mekanizem rrotullues

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:kk-27

Kove per larje Dyshemeje.

Larja e dyshemese behet me e lehte se kurre kove ju ndihmon pasi ka mekanizem rrotullues ne larje dhe shtrydhjen e shtypes

Ne paketim do te gjeni:

  • Mbajtese detergjenti
  • Shtupe te dyte falas.

Shkopi i shtypes zgjatet sipas deshires dhe fiksohet lehte.

Futet ne hapesira te vogla ku nuk hyn shtupa e zakonshme.

 

Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje Për Këtë Produkt

  1. by Lets (verified owner)

    Shkopi me shtypen rrotullohet 380 grade. Se jam e interesuar te marr nje te tille. Kam mare nhe te ju por mu prish shkopi.

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Kove Carry On per larje Dyshemeje me mekanizem rrotullues