Përshkrim

Kove per larje Dyshemeje.

Seti perfshin:

1 Kove
1 Shtupe
1 Bisht Shtupe
1 Lecke mikrofiber

Larja e dyshemese behet me e lehte se kurre kove ju ndihmon pasi ka mekanizem rrotullues ne larje dhe shtrydhjen e shtypes

  • Shkopi i shtypes zgjatet sipas deshires dhe fiksohet lehte.
  • E pershtatsheme per cdo siperfaqe, pavarsht kendit apo formave.
  • Permasat: 32x28x-49cm
  • Kapaciteti; 20 l
  • Lecka mikrofibere: per perthirthje perfekte.
  • Rrota per lehtesimi e zhvendosjes  aty ku ju deshironi pa lodhje.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kove Spin Mop per larje Dyshemeje me mekanizem rrotullues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products