Kove Spin Mop per larje Dyshemeje me mekanizem rrotullues

3,790 L4,500 L (-16%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Kodi: K138-22

Kove per larje Dyshemeje.

Seti perfshin:

1 Kove
1 Shtupe
1 Bisht Shtupe
1 Lecke mikrofiber

Larja e dyshemese behet me e lehte se kurre kove ju ndihmon pasi ka mekanizem rrotullues ne larje dhe shtrydhjen e shtypes

  • Shkopi i shtypes zgjatet sipas deshires dhe fiksohet lehte.
  • E pershtatsheme per cdo siperfaqe, pavarsht kendit apo formave.
  • Permasat: 32x28x-49cm
  • Kapaciteti; 20 l
  • Lecka mikrofibere: per perthirthje perfekte.
  • Rrota per lehtesimi e zhvendosjes  aty ku ju deshironi pa lodhje.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kove Spin Mop per larje Dyshemeje me mekanizem rrotullues”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Kove Spin Mop per larje Dyshemeje me mekanizem rrotullues

3,790 L4,500 L (-16%)

Shto në Kasë