Përshkrim

Krehë e nxehtë qeramike me ngrohje të shpejtë
Vjen me veshje qeramike PTC, krehja e nxehtë elektrik mund të nxehet shpejt brenda rreth 60 sekondave, ndërsa jep nxehtësi të barabartë pa dëmtuar flokët. Siguron temperaturën optimale të stilimit dhe mbron flokët tuaj nga dëmtimi dhe thyerja. Kështu që flokët tuaj do të mbeten me shkëlqim, të butë dhe të lëmuar.
Temperatura e rregullueshme Krehja  ka 3 temperatura opsionale: 220℃ / 428℉, 180℃ / 356℉ dhe 150℃ / 302℉. Ju mund të zgjidhni një temperaturë të duhur sipas llojeve të ndryshme të flokëve (flokë të trashë/flokë normalë/flokë të butë) dhe të lëmoni flokët tuaj në pak minuta.
Ideale për flokë kaçurrelë të trashë, të dredhur dhe më shumë!
Fikja automatike dhe tension i dyfishtë
Ky krehër i nxehtë drejtues/përdredhur ka një funksion mbylljeje automatike prej 30 minutash. Nëse harroni ta fikni, do të fiket automatikisht kur të mbarojë koha, duke garantuar sigurinë tuaj dhe të familjes suaj. Përveç kësaj, voltazhi i dyfishtë universal 110V-240V do të japë të njëjtën performancë të jashtëzakonshme pavarësisht se ku jeni.
E lehtë për t’u përdorur dhe për t’u mbajtur
Krehja jonë elektrike është e lehtë për t’u përdorur me një buton, gjë që e bën atë mjetin e përsosur për stilimin e flokëve për të gjithë. Mund të ndizni/fikni krehrin dhe të rregulloni temperaturën thjesht duke shtypur butonin e energjisë. Dhe krehja e nxehtë është super e lehtë dhe kompakte. E përkryer për stilimin e flokëve gjatë udhëtimit ose në shtëpi.
Dizajn i humanizuar 
Projektuar me një kordon rryme rrotulluese 360 ​​gradë, ky krehër elektrik me presion mund të rrotullohet lirshëm pa ngatërruar telin kur përdoret. Dhe ka një kllapë të palosshme për të mbajtur krehërin në mënyrë që të mos djegë tryezën. Duke e bërë stilimin tuaj të përditshëm të flokëve më të kursyer dhe të sigurt.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Krehër elektrik | WIOR Hot Comb”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products