Kreher flokesh DSP

2,790 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K139-180

Pershkrimi

Stilues Flokesh DSP Modeli: 50046

Me funksion 3 ne 1 ideal per tharjen, drejtimin dhe krijimin e ondeve.
Vjen me 2 koka ne forme kreheri qe rrotullohet.
Me nivele te rregullueshme te temperatures.
Teknologji inovative qe e cila permireson shkelqimin e flokeve duke i lene ato te bute Ventilimi unik i rrjedhës së ajrit siguron mbulim më të mirë të ajrit dhe nxehtësisë. Kordon me gjatesi: 1.8 m dhe rrotullim 360 grade per perdorim sa me komod.
Me 2 nivele shpejtesie edhe nxehtesie

Reviews (0)

Be the first to review “Kreher flokesh DSP”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.