Përshkrim

Stilues Flokesh DSP Modeli: 50046

Me funksion 3 ne 1 ideal per tharjen, drejtimin dhe krijimin e ondeve.
Vjen me 2 koka ne forme kreheri qe rrotullohet.
Me nivele te rregullueshme te temperatures.
Teknologji inovative qe e cila permireson shkelqimin e flokeve duke i lene ato te bute Ventilimi unik i rrjedhës së ajrit siguron mbulim më të mirë të ajrit dhe nxehtësisë. Kordon me gjatesi: 1.8 m dhe rrotullim 360 grade per perdorim sa me komod.
Me 2 nivele shpejtesie edhe nxehtesie

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kreher flokesh DSP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products