Përshkrim

Lëkurë relaksuese e këmbëve: E përkryer për lëkurën e thatë, të shkrifët, të shurdhër ose të vdekur.
Ky krem pasturues per këmbët qëron dhe eksfoliron lëkurën e thatë duke hidratuar dhe ushqyer lëkurën për një pamje rrezatuese.
Formula Botanike Gjithë Natyrale: Eshtë i formuluar me 14 ekstrakte botanike natyrale duke përfshirë Limon, Aloe, Livando dhe Tërshërë; Formula e saj delikate mund të përdoret për të gjitha pjesët e trupit
Eksfoliues i butë: Kjo formulë përmban fruta, drithëra, enzima lulesh dhe aminoacide për të ndihmuar në masazhimin e lëkurës së vdekur për t’i lënë këmbët tuaja të buta si ato të foshnjës;
Është i butë dhe i shkëlqyeshëm për të gjitha moshat dhe llojet e lëkurës
Këmbë të buta dhe të shëndetshme: Këmbët e xhinit ju ndihmojnë të hiqni shpejt dhe me lehtësi lëkurën e vdekur dhe të thatë në vetëm disa sekonda;
Përdoreni atë dhe ndjehuni të sigurt me këmbë të buta, të lëmuara dhe të shëndetshme
Hidratoni, eksfoloni dhe ushqeni: Eshte  bërë me të gjithë përbërësit natyralë dhe nuk përdoren kimikate të ashpra; Ai depërton shpejt dhe eksfolon lëkurën e vdekur dhe e rrokulliset butësisht ndërsa e fërkoni.

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Krem Pastrues per Këmbët Genie Feet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products