Description

Lëkurë relaksuese e këmbëve: E përkryer për lëkurën e thatë, të shkrifët, të shurdhër ose të vdekur.
Ky krem pasturues per këmbët qëron dhe eksfoliron lëkurën e thatë duke hidratuar dhe ushqyer lëkurën për një pamje rrezatuese.
Formula Botanike Gjithë Natyrale: Eshtë i formuluar me 14 ekstrakte botanike natyrale duke përfshirë Limon, Aloe, Livando dhe Tërshërë; Formula e saj delikate mund të përdoret për të gjitha pjesët e trupit
Eksfoliues i butë: Kjo formulë përmban fruta, drithëra, enzima lulesh dhe aminoacide për të ndihmuar në masazhimin e lëkurës së vdekur për t’i lënë këmbët tuaja të buta si ato të foshnjës;
Është i butë dhe i shkëlqyeshëm për të gjitha moshat dhe llojet e lëkurës
Këmbë të buta dhe të shëndetshme: Këmbët e xhinit ju ndihmojnë të hiqni shpejt dhe me lehtësi lëkurën e vdekur dhe të thatë në vetëm disa sekonda;
Përdoreni atë dhe ndjehuni të sigurt me këmbë të buta, të lëmuara dhe të shëndetshme
Hidratoni, eksfoloni dhe ushqeni: Eshte  bërë me të gjithë përbërësit natyralë dhe nuk përdoren kimikate të ashpra; Ai depërton shpejt dhe eksfolon lëkurën e vdekur dhe e rrokulliset butësisht ndërsa e fërkoni.

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Krem Pastrues per Këmbët Genie Feet”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products