Përshkrim

Krevat me material druri per femije.

Pjesa mbrojtese e krevatit e cila eshte e ndertuar me shirita druri dhe bazamenti ku vendoset dysheku jane te levizshem.

Kjo ju ndihmon ta vendosni lehtesisht femijen ne krevat.

Krevati ka permasa 133 x 72 x 101cm.

Eshte i pershtatshem per dysheke me permasa 60 x 120cm (dysheku nuk eshte i perfshire).

Me kater rrota, 2 prej te cilave me sistem frenimi.

Krevati nuk eshte me lekundje.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Krevat per femije PALI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products