Përshkrim

Krevat me tundje Cullami nga Marka Italiane Cam me 8 lartesi.
Funksioni i lekundjes behet i munduar nga 4 rrota te kthyera, 2 me frenim, shiritat per fiksim ne krevat.
Perfshine: kornize metalike, shufra e levizshme per vellon dhe karoselin, dyshek i bute, pelhure e bute e brendshme, dritare rrjete.
Mosha e perdorimit: 0-9 kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Krevat per femije “Sempreconte””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products