Krevat portativ “Daily Plus Cam”

15,990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

9 in stock

Kodi: k62-116

Per mama dhe bebe te lumtur “Daily Plus Cam”!
I pershtatshem per nje gjume te kendshem apo per tu argetuar me lodrat e tij.
Ne pjesen e siperme te koshit eshte edhe nje dyshek i vogel i cili sherben per nderrimin e femijes.
Mund te terhiqet e te zhvendoset neper shtepi me lehtesi per shkak te 2 rrotave te medha.
Sistem per mbylljen dhe hapjen me lehtesi.
Pjesa e poshtme ka hapje me zinxhir.

Nje prodhim sipas standarteve europiane. Cilesi e garantuar!

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Krevat portativ “Daily Plus Cam””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Krevat portativ "Daily Plus Cam"