Përshkrim

Per mama dhe bebe te lumtur “Daily Plus Cam”!
I pershtatshem per nje gjume te kendshem apo per tu argetuar me lodrat e tij.
Ne pjesen e siperme te koshit eshte edhe nje dyshek i vogel i cili sherben per nderrimin e femijes.
Mund te terhiqet e te zhvendoset neper shtepi me lehtesi per shkak te 2 rrotave te medha.
Sistem per mbylljen dhe hapjen me lehtesi.
Pjesa e poshtme ka hapje me zinxhir.

Nje prodhim sipas standarteve europiane. Cilesi e garantuar!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Krevat portativ “Daily Plus Cam””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products