Përshkrim

Gama e moshës:0-6 muaj

Materiali: Hekur,Sfungjer,Poliester

Ngjyra: Blu / Roze

Aksesore: Rrjete mbulimi per mushkonja

Madhësia e produktit:69*60*38 cm

Pesha maksimale: 20 kg

E lehte dhe praktik per tu montuar.

Fale peshes qe ka,mund te transportohet shume lehte

Certifikata: EN71.10P.IEC.EN62115.CPSIA.AZO.EN12790.RH4040.ASTM

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Krevat Portativ Për Fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products