Përshkrim

Ajo cfare keni kerkuar gjithmone .

Krevat qe mbyllet me lehtesi, mjafton  te terhiqni larte dorezen qe gjendet ne mes  te krevatit dhe ze shume pak hapsire ne ambjentin tuaj.

Dyshek shume i rehatshem qe fal komodite dhe gjume te embel femijes tuaj.

Rrjet e harkuar qe te mbaj large cdo insekt fluturues.

I paisur me goma per nje levizje praktike

Krevat portativ per femije ,… perfshin

  • Krevatin
  • Dyshek
  • Jastek mini
  • Rrjete

Permasat 100*60 cm

I pershtatshem per femije nga 0 deri ne 24 muajsh

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Krevat portativ per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products