Krevat Portativ “Sonno”

7,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k62-124

Categories: ,

Krevat portativ “SONNO” i firmes italiane Cam.

Mosha e përdorimit: 0-36 muaj.

Dizenjo te pershtatshme per vajza apo per djem. Paketoje si çantë udhëtimi per ta marr me vehte kudo.

Palosje e lehte dhe kompakte.

Be the first to review “Krevat Portativ “Sonno””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore