Përshkrim

Krevat portativ “SONNO” i firmes italiane Cam.

Mosha e përdorimit: 0-36 muaj.

Dizenjo te pershtatshme per vajza apo per djem. Paketoje si çantë udhëtimi per ta marr me vehte kudo.

Palosje e lehte dhe kompakte.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Krevat Portativ “Sonno””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products