Përshkrim

-Palosja dhe shpalosja e shpejtë e bën atë ideal për përdorim në shtëpi ose për udhëtime.

-Kornizë çeliku për qëndrueshmëri shtesë dhe anët e thella për siguri të shtuar.

-Përfshin dyshek  te trashe premium rezistent ndaj ujit dhe çantë transporti me rrip shpatullash.

-Mbulesa me mentesha me shumë pozicione me rrjetë të integruar të hijes dhe insekteve.

-Anët prej pëlhure me panele të mëdha rrjetë për frymëmarrje dhe ajrosje.

-Palosja e shpejtë dhe kompakte e bën atë të përsosur për udhëtime

-Mbulesa luksoze me shumë pozicione me rrjetë të integruar me hije dhe insekte krijon një hapësirë komode gjumi

-Panele të mëdha rrjetë për frymëmarrje dhe ventilim

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Krevat Udhëtimi Për Fëmijë DIONO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products