Kufje Joyroom T03S

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Versioni Bluetooth: V5.1
Distanca efektive: 10 m
Ndjeshmëria: 106db
Përgjigja e frekuencës: 20HZ-20KHZ
Marrëveshja e mbështetjes: HSP/HFP/A2DP/AVRC
Bateria: 30 mAh
Kapaciteti i kutisë së karikimit: 400 mAh
Koha e muzikës: rreth 3.5 orë
Koha e karikimit: rreth 1-15 ore

Kodi: k13-517 Kategoritë: , Tag:

E dizenjuar në mënyrë ergonomike, e rehatshme nga brenda jashtë, e butë për çdo vesh.
Efektet e qarta stereoskopike, zanore transmetohen në mënyrë sinkronike, duke izoluar në mënyrë efektive zhurmën e jashtme.
Mini kuti karikimi portativ, rezervë e fortë energjie, jetëgjatësi e baterisë, pa u shqetësuar për daljen jashtë.
Produkti origjinal në gjendje të shkëlqyer dhe karakteristika të larta me çmimin më të ulët e gjeni vetem tek ne .

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kufje Joyroom T03S”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu