Përshkrim

Kufjet Bluetooth Haylou GT1+ TWS janë kufje me valë ergonomike të lezetshme.

Ata kanë teknologjinë e anulimit të zhurmës DSP dhe filtrimin e zhurmës, kështu që ju mund të dëgjoni bashkëbiseduesin tuaj edhe në rrugë.

Altoparlantët 7.2 mm janë përgjegjës për cilësinë e lartë të riprodhimit të zërit dhe mbështetja për asistentin zanor do të jetë një surprizë më vete e këndshme.

Bluetooth 5.0 është përgjegjës për sinkronizimin me një smartphone, dhe mbrojtja nga lagështia sipas standardit IPX5 do të jetë një bonus shtesë i këndshëm.

Gjithçka është në rregull me autonominë e aksesorit – kapaciteti i baterisë së bankës së karikimit të kufjeve është 310 mAh.

Ngarkimi i baterisë së vetë kufjeve do të zgjasë për rreth 3.5 orë bisedime.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje Haylou GT1+ TWS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products