Kufje Haylou GT1+ TWS

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Versioni i Bluetooth V5.0
Gama e funksionimit :10 m (pa pengesë)
I papërshkueshëm nga uji: IPX5
Koha e karikimit : 1.5 orë
Koha e muzikës : 12 orë
Lloji i baterisë Li-Ion
Kapaciteti i baterisë: 43 mAh (kufje )
Kapaciteti i baterisë:310 mAh (kasa mbajtëse)
Profilet Bluetooth HFP/HSP/A2DP/AVRCP

Kodi: k13-518 Category: Etiketa: ,

Kufjet Bluetooth Haylou GT1+ TWS janë kufje me valë ergonomike të lezetshme.

Ata kanë teknologjinë e anulimit të zhurmës DSP dhe filtrimin e zhurmës, kështu që ju mund të dëgjoni bashkëbiseduesin tuaj edhe në rrugë.

Altoparlantët 7.2 mm janë përgjegjës për cilësinë e lartë të riprodhimit të zërit dhe mbështetja për asistentin zanor do të jetë një surprizë më vete e këndshme.

Bluetooth 5.0 është përgjegjës për sinkronizimin me një smartphone, dhe mbrojtja nga lagështia sipas standardit IPX5 do të jetë një bonus shtesë i këndshëm.

Gjithçka është në rregull me autonominë e aksesorit – kapaciteti i baterisë së bankës së karikimit të kufjeve është 310 mAh.

Ngarkimi i baterisë së vetë kufjeve do të zgjasë për rreth 3.5 orë bisedime.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kufje Haylou GT1+ TWS”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu