Kufje Lenovo Wireless QT81

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Versioni: BT 5.0
I papërshkueshëm nga uji: IPX4
Distanca e transmetimit: 10m / 33ft (pa pengesa)
Gama e frekuencës: 20-20 kHz
Ndjeshmëria: 98 ± 3dB
Impedanca: 32Ω
Koha e luajtjes së muzikës: rreth 5 orë
Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 2 * 3.7 V 40 mAh
Pesha e kufjeve (secila): 4.0g
Kapaciteti i kutisë së karikimit: 3.7V 1200mAh
Madhësia e kutisë së karikimit: rreth 8,3 * 4,8 * 3,0 cm
Pesha e kutisë së karikimit: 70 g
Madhësia e kufjeve: rreth 4.1 * 1.7 * 1.6 cm

Inovacioni Lenovo QT81 sjell shpejtësi më të lartë të lëvizjes së informacionit, ekzekutim më të qëndrueshëm dhe përdorim më të ulët të energjisë. Me inovacionin TWS, kanalet e kufjeve majtas dhe djathtas janë të izoluara. Ju mund t’i përdorni kufjet ekskluzivisht ose dy nga dy. E thjeshtë dhe e shpejtë për t’u përshtatur me pajisjet e tingullit të fuqizuara nga BT,e pajisur me një kuti karikimi 1200 mAh për të karikuar kufjet. Mikrofoni themelor transmeton tinguj më të qartë dhe më të vërtetë të të folurit.

Kufjet Lenovo QT81 TWS vijnë të lehta dhe të këndshmed dhe i përshtaten plotësisht veshit.
Shkon me një prani të gjatë të baterisë pa u shqetësuar për karikimin progresiv. Kontrolli i tij me prekje, i kufizuar dhe i lehtë, të dyja i përshtaten veçanërisht rrjedhës së veshit pa bezdi.
Ka IPX4 të papërshkueshëm nga uji, që i reziston mirë djersës, stuhive dhe grumbullimeve.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kufje Lenovo Wireless QT81”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu