Përshkrim

Inovacioni Lenovo QT81 sjell shpejtësi më të lartë të lëvizjes së informacionit, ekzekutim më të qëndrueshëm dhe përdorim më të ulët të energjisë. Me inovacionin TWS, kanalet e kufjeve majtas dhe djathtas janë të izoluara. Ju mund t’i përdorni kufjet ekskluzivisht ose dy nga dy. E thjeshtë dhe e shpejtë për t’u përshtatur me pajisjet e tingullit të fuqizuara nga BT,e pajisur me një kuti karikimi 1200 mAh për të karikuar kufjet. Mikrofoni themelor transmeton tinguj më të qartë dhe më të vërtetë të të folurit.

Kufjet Lenovo QT81 TWS vijnë të lehta dhe të këndshmed dhe i përshtaten plotësisht veshit.
Shkon me një prani të gjatë të baterisë pa u shqetësuar për karikimin progresiv. Kontrolli i tij me prekje, i kufizuar dhe i lehtë, të dyja i përshtaten veçanërisht rrjedhës së veshit pa bezdi.
Ka IPX4 të papërshkueshëm nga uji, që i reziston mirë djersës, stuhive dhe grumbullimeve.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kufje Lenovo Wireless QT81”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products