Kufje Lenovo Thinkplus

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Versioni BT: 5.0
Distanca e transmetimit: 10m / 33ft
Gama e frekuencës: 20-20 KHz
Ndjeshmëria: 90 ± 3dB
Impedanca: 32Ω
Kapaciteti i baterisë së kutisë së karikimit: 3.7 V 300 mAh
Koha e punës: rreth 3 orë
Madhësia e paketimit: 13.9 * 8.9 * 3.0cm
Pesha e paketimit: 80g

Lenovo XT90
Teknologjia BT 5.0 sjell shpejtësi të lartë të transferimit të të dhënave, performancë të qëndrueshme dhe konsum të ulët të energjisë. Me teknologjinë TWS, mund t’i përdorni kufjet  vetëm ose  çifte. E pajisur me një kuti karikimi 300 mAh për të karikuar kufjet. Mikrofoni i integruar ofron tingull më të qartë dhe më realist. E cila do t’ju sjellë përvojë të përsosur të përdoruesit

Teknologjia BT 5.0

siguron shpejtësi më të shpejtë të transferimit të të dhënave, lidhje të qëndrueshme dhe të shpejtë dhe konsum të ulët të energjisë.
Dizajni i vërtetë pa tel me dy veshë, kanalet e kufjeve majtas dhe djathtas janë të ndara.
Dizajni i kontrollit me prekje, jo më presion mbi veshët. Lehtë për të kontrolluar muzikën dhe telefonatat, si dhe për të aktivizuar zërin e asistentit. Mikrofoni i integruar në të dy kufjet me reduktim inteligjent të zhurmës ofron zë më të qartë të të folurit në modalitetin stereo.
Një kuti karikimi 300 mAh mund të karikojë dhe ruajë kufjet. Bateria 35 mAh në çdo kufje garanton rreth 3 orë kohë muzikore. Me nje peshë 3,5 g  e lehtë dhe madhësi mini përshtatet mirë për kanalin tuaj të veshit, duke siguruar një kohë të gjatë rehati dhe stabilitet.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kufje Lenovo Thinkplus”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu