Përshkrim

Lenovo XT90
Teknologjia BT 5.0 sjell shpejtësi të lartë të transferimit të të dhënave, performancë të qëndrueshme dhe konsum të ulët të energjisë. Me teknologjinë TWS, mund t’i përdorni kufjet  vetëm ose  çifte. E pajisur me një kuti karikimi 300 mAh për të karikuar kufjet. Mikrofoni i integruar ofron tingull më të qartë dhe më realist. E cila do t’ju sjellë përvojë të përsosur të përdoruesit

Teknologjia BT 5.0

siguron shpejtësi më të shpejtë të transferimit të të dhënave, lidhje të qëndrueshme dhe të shpejtë dhe konsum të ulët të energjisë.
Dizajni i vërtetë pa tel me dy veshë, kanalet e kufjeve majtas dhe djathtas janë të ndara.
Dizajni i kontrollit me prekje, jo më presion mbi veshët. Lehtë për të kontrolluar muzikën dhe telefonatat, si dhe për të aktivizuar zërin e asistentit. Mikrofoni i integruar në të dy kufjet me reduktim inteligjent të zhurmës ofron zë më të qartë të të folurit në modalitetin stereo.
Një kuti karikimi 300 mAh mund të karikojë dhe ruajë kufjet. Bateria 35 mAh në çdo kufje garanton rreth 3 orë kohë muzikore. Me nje peshë 3,5 g  e lehtë dhe madhësi mini përshtatet mirë për kanalin tuaj të veshit, duke siguruar një kohë të gjatë rehati dhe stabilitet.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje Lenovo Thinkplus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products