Kufje me bluetooth i11

1,490 L2,490 L (-40%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k13-461

Kufje me bluetooth i11

 

 •  Modeli: i11.
 • Kufje me bluetooth.
 • Versioni: 5.0
 • ON-OFF me Touch Screen.
 • Kohe karikimi : 1-2 H.
 • E pajisur me bord karikimi ku kufjet mbahen brenda te fiksuara nga magneti.
 • Bordi karikimit sherben edhe si power bank per kufjen.
 • Distanca e transmetimit: 12 M.
 • Kapaciteti i baterise: 65 mAh.
 • Per iOS dhe Android.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kufje me bluetooth i11”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

1,490 L2,490 L (-40%)

Shto në Kasë