Përshkrim

Kufje me bluetooth i11

 

  •  Modeli: i11.
  • Kufje me bluetooth.
  • Versioni: 5.0
  • ON-OFF me Touch Screen.
  • Kohe karikimi : 1-2 H.
  • E pajisur me bord karikimi ku kufjet mbahen brenda te fiksuara nga magneti.
  • Bordi karikimit sherben edhe si power bank per kufjen.
  • Distanca e transmetimit: 12 M.
  • Kapaciteti i baterise: 65 mAh.
  • Per iOS dhe Android.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje me bluetooth i11”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products