Përshkrim

  • Vokalitet te ekuilibruar
  • Butona kontrolli me prekje
  • Redukton zhurmat.
  • Rezistent ndaj ujit.
  • Bluetooth 5.0R
  • Chip te zhvilluar per lidhje te shpejt me pajisjen tuaj.
  • Suporton telefonatat si dhe SIRI.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje me bluetooth i18”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products