Përshkrim

Kufje me Bluetooth te medha

Marka REMAX

Kufja Remax RB-195HB është e pajisur me altoparlantë me cilësi të lartë.

E dizenjuar për nje tingull te pastër.

Me bas të fuqishëm dhe zë.

Distanca e transmetimit deri në 10 metra.

Me kapacitet baterie 300mAh.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje me Bluetooth REMAX 195 HB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products