Përshkrim

Kufje me Wireless Remax super cilesore.

Modeli: RB-500HB

Versioni Bluetooth V4.1

Materiali i butë per tu mbajtur lehte ne vesh.

Kapaciteti i baterise 300mAh

Me dy altoparlantë të pavarur të projektuar, i jep përdoruesit tingullin e pastër me bas të fuqishëm dhe tingull.

Mund te lidhen me dy pajisje njëkohesisht.

E pajisur me sistem të baterisë me polimer të kualitetit të lartë së bashku me kursimin e baterisë moderne, ju kursen energji maksimale, mbron baterinë dhe përmirëson jetëgjatësinë.

Kompatibel me shumicën e pajisjeve audio për iOS dhe android ose derisa pajisja të lidhet nëpërmjet fishes AUX.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje me Wireless Remax RB-500HB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products