Përshkrim

Genius Kufje + Mikrofon

Dizajni i kufjes me kokë të plotë

Kufje me madhësi për biseda në Internet dhe muzik

Mikrofoni i gomës lehtë për t’u përkulur

 

Kontroll i volumit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje + mikrofon Genius HS-05S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products