Përshkrim

[Dizajn ergonomik]Struktura gjysmë brenda veshit bën që kufjet e veshit të përshtaten më mirë me veshët tuaj për një veshje më të rehatshme dhe të qëndrueshme.
[Kontrolli i butonit] Mbështet përgjigjen/mbarimin e thirrjes, kontrollin e muzikës, kthimin e telefonatës.
[Voice Assistant] I pajtueshëm me Siri: luajtja e muzikës, tregimi i historisë, etj. disponohet çdo komandë e thjeshtë zanore.
BT 5.0 përmban një lidhje më të qëndrueshme me valë, shpejtësi më të shpejtë transmetimi dhe pajtueshmëri më të gjerë duke reduktuar në mënyrë efektive vonesën e zërit për lojërat dhe videot.
I papërshkueshëm nga uji Në gjendje të përballojë spërkatjet e djersitjes ose shiut.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kufje Mir 6 True Wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products