Kufje Mir 6 True Wireless

2,690 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

• Materiali: ABS
• E përputhshme me iOS, Android
• Rezistenca: 32 ohm
• Koha e karikimit: 1 orë
• Luan muzikë: 2,5 orë
• Bluetooth: Po.
• Distanca Bluetooth: 10M pengesë
• Versioni i Bluetooth: v5.0
• Niveli rezistent ndaj ujit: IP4
• Madhësia e artikullit: 3.7 * 1.7 * 1.9 cm
• Pesha e artikullit: 3.5 g

Kodi: k13-506 Category: Tag:

[Dizajn ergonomik]Struktura gjysmë brenda veshit bën që kufjet e veshit të përshtaten më mirë me veshët tuaj për një veshje më të rehatshme dhe të qëndrueshme.
[Kontrolli i butonit] Mbështet përgjigjen/mbarimin e thirrjes, kontrollin e muzikës, kthimin e telefonatës.
[Voice Assistant] I pajtueshëm me Siri: luajtja e muzikës, tregimi i historisë, etj. disponohet çdo komandë e thjeshtë zanore.
BT 5.0 përmban një lidhje më të qëndrueshme me valë, shpejtësi më të shpejtë transmetimi dhe pajtueshmëri më të gjerë duke reduktuar në mënyrë efektive vonesën e zërit për lojërat dhe videot.
I papërshkueshëm nga uji Në gjendje të përballojë spërkatjet e djersitjes ose shiut.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kufje Mir 6 True Wireless”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu