Përshkrim

Dizajn i vecante i kufje me SD karte dhe ekran.

Kufje qe mund ti perdorni si MP3, praktike pasi mund ti përdorni kur të vraponi, ecni me biçikletë etj.

Bateria mund të përdoret vazhdimisht për afersisht 10 orë.

Audio MP3 nga karta SD.

Frekuence Radio FM 76 ~ 108 MHZ.

Me ekran LCD

Bateri e integruar qe mund të hiqet.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje per muzike N65”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products