Përshkrim

Kullojse gatimi

Paloset dhe ze pak hapsire.
Mund ta  perdorni per te kulluar makarona, lare perime etj.
Rezistente ndaj nxehtesise.
2 kulluese me madhesi te ndryshme ne paketim.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kulluese gatimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products