Kulluese gatimi

990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kullojse gatimi

Paloset dhe ze pak hapsire.
Mund ta  perdorni per te kulluar makarona, lare perime etj.
Rezistente ndaj nxehtesise.
2 kulluese me madhesi te ndryshme ne paketim.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kulluese gatimi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu