Kulluese enesh metalike me 2 Kate

3,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K208-2

Mbajtese/Kulluese enesh metalike me 2 kate
 Dizajn modern i cili pershtatet ne cdo kuzhine.
 Hapesire dhe estetike.
 E perbere nga material celiku & inoksi.
Permasat: 65*28*52 cm
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kulluese enesh metalike me 2 Kate”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Kulluese enesh metalike me 2 Kate

Kulluese enesh metalike me 2 Kate