Përshkrim

Mbajtese/Kulluese enesh metalike me 2 kate
 Dizajn modern i cili pershtatet ne cdo kuzhine.
 Hapesire dhe estetike.
 E perbere nga material celiku & inoksi.
Permasat: 65*28*52 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kulluese enesh metalike me 2 Kate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products