Përshkrim

Ky raft enësh me detaje kromi përmban deri në 10 pjata.

Konstruksioni i hekurit i reziston lagështirës dhe ndryshkut ndërsa ndihmon në kullimin e ujit nga enët në pozicionin e tij të pushimit.

Dizajni me tela të hapur ndihmon që uji të kullojë dhe tabaka poshtë saj të kap ujin.

Dizajni i kromit komplimenton çdo kuzhinë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kulluese Enesh Metalike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products