Përshkrim

Me siguri dhe kualitet te larte

Kuti dreke me ngrohje elektrike  e prodhuar nga plastika .Është rezistente ndaj temperaturave të larta, miqësore me mjedisin dhe e shëndetshme. Ena e brendshme është prej çeliku inox 304 të cilësisë së lartë. Është i lëvizshëm, prandaj pastrohet shumë lehtë.

Teknologjike dhe Eficente 

Miratimi i komponentëve të ngrohjes të kursimit të energjisë PTC që sigurojnë siguri kundër mbinxehjes. Përdorimi i ciklit të nxehtësisë me konsum të ulët për të mbajtur ushqimin në një temperaturë të përshtatshme. Zakonisht duhen 20-50 minuta për të ngrohur ushqimin. (Nëse ushqimi është nxjerrë nga frigoriferi ose ku temperatura e ambientit është e ulët, koha e ngrohjes duhet të zgjatet siç duhet).

Me këtë kuti drekë elektrike, jo vetëm që mund të ngrohni vaktin tuaj në shkollë, zyrë ose gjatë udhëtimit; por edhe i përshtatshëm për drejtuesit e mjeteve që duhet të lëvizin në rrugë për një kohë të gjatë.
Kapaciteti është përkatësisht 1.5L . Është e lehtë të sillni ushqim, perime, supë dhe ushqime të tjera për një ekskursion. Ju lutemi të dini se kjo kuti drekë nuk është hermetike, ndaj ju lutemi mos e përmbysni pajisjen ndërsa paketoni ushqime të lëngshme si reçel ose supë.

dhe Praktik.
Me pamje në modë dhe dorezë portative për të mbajtur ushqimin kudo si në makinën dhe zyrën tuaj, gjithashtu i dobishëm për piknik, udhëtime në rrugë dhe kampe etj. Dhe dizajni i papërshkueshëm nga uji i portës së prizës mund ta mbajë atë nga uji ndërsa nuk ngrohet, shumë i sigurt

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti dreke me ngrohje elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products