Përshkrim

Materiali: Bërë nga materiale të klasës ushqimore premium, duke adoptuar teknologji të re. Nuk është e dëmshme për njeriun. Ju mund të jeni të sigurt për të blerë këtë kuti drekë për fëmijët tuaj ose burrin / gruan tuaj
Mbrojtja ndaj rrjedhjeve: Silikoni rezistent ndaj rrjedhjeve në kapakë, i krijuar për të parandaluar rrjedhjet, i cili është gjithashtu ideal për njerëzit e zënë në zyrë ose njerëzit që udhëtojnë, dhe gjithashtu përdoret gjerësisht në shkollë, zyrë, fabrikë, jashtë etj.

Mikrovalë, i sigurt në ngrirje: Bërë nga materiale të sigurta për ushqim të cilësisë më të lartë që mund të përballojnë temperaturat nga -20 në 120 gradë Fahrenheit, duke e bërë plotësisht të sigurt në mikrovalë ose në frigorifer.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti për Ushqim Portative”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products