Kuti për Ushqim Portative

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Bërë me material PP premium të klasës ushqimore,
Lehtë për t’u bartur,
I shëndetshëm dhe miqësor ndaj mjedisit,
Dizajn fleksibël i vulosjes së bllokimit,
I lehtë për t’u larë,

Kodi: K86-286 Kategoritë: , Tag:

Materiali: Bërë nga materiale të klasës ushqimore premium, duke adoptuar teknologji të re. Nuk është e dëmshme për njeriun. Ju mund të jeni të sigurt për të blerë këtë kuti drekë për fëmijët tuaj ose burrin / gruan tuaj
Mbrojtja ndaj rrjedhjeve: Silikoni rezistent ndaj rrjedhjeve në kapakë, i krijuar për të parandaluar rrjedhjet, i cili është gjithashtu ideal për njerëzit e zënë në zyrë ose njerëzit që udhëtojnë, dhe gjithashtu përdoret gjerësisht në shkollë, zyrë, fabrikë, jashtë etj.

Mikrovalë, i sigurt në ngrirje: Bërë nga materiale të sigurta për ushqim të cilësisë më të lartë që mund të përballojnë temperaturat nga -20 në 120 gradë Fahrenheit, duke e bërë plotësisht të sigurt në mikrovalë ose në frigorifer.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kuti për Ushqim Portative”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu