Përshkrim

Lojë shah, damë dhe tavëll, me kuti druri, copa të mëdha.

Kompleti është i punuar shumë mirë, me cilësi të lartë, një dhuratë ideale për veten ose miqtë tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kuti shahu 3n1 (dam,tavëll,shah)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products