Kuti shahu 3n1 (dam,tavëll,shah)

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Pllaka: 48 x 48 cm
  • Pesha: 2.5 kg
  • Materiali: MDF
Kodi: TR-9243 Kategoritë: ,

Lojë shah, damë dhe tavëll, me kuti druri, copa të mëdha.

Kompleti është i punuar shumë mirë, me cilësi të lartë, një dhuratë ideale për veten ose miqtë tuaj.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kuti shahu 3n1 (dam,tavëll,shah)”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Kuti shahu 3n1 (dam,tavëll,shah)