Përshkrim

Seti: “CRAZY SCIENCE IL GRANDE LABORATORIO DEL DOTTOR SLIME ED INGLESE”!

Marka: Lisciani!

Ky set fantastik i cili nxit dhe stimulon imagjinaten e femijeve tuaj!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 8 vjec!

Ide ideale edhe per dhurate!

Cilesi italiane!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Laboratori i madh i SLIME – CRAZY SCIENCE IL GRANDE LABORATORIO DEL DOTTOR SLIME”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products