Lavatrice “Haier” 636 Ultra Quiet

44,900 L50,000 L (-10%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:

Lavatrice me eficence te larte, e cila ju jep rezultate profesionale ne kushtet e shtepise dhe njekohesisht ju kursen energjine elektrike. Te gjitha keto rezultate fantastike pa bere zhurme fale motorit me tekonologjine “Ultra Quiet”.

Material ekskluziv Haier, i cili mbron zonat me delikate te lavatrices. Trajtimi ANTIBAKTERIAL mbron pajisjen nga formimi kolonive te mykut dhe baktereve, duke garantuar nje larje higjenike.
Nje gjetje e zgjuar e Haier eshte edhe peshimi i rrobave para fillimit te procesit, per te minimizuar konsumin e ujit dhe energjise.
Motor qe operon pa rrip, i lidhur drejtperdrejt me kazanin duke reduktuar zhurmat.
Klasi i energjise A+++ -40%, ju kursen 40% me shume energji se lavatricet A+++ standarte.
Centrifuga: 1200rpm.
16 programe.
Kapaciteti i larjes: 7kg.

Be the first to review “Lavatrice “Haier” 636 Ultra Quiet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore

Lavatrice "Haier" 636 Ultra Quiet

44,900 L50,000 L (-10%)

Add to Cart