Përshkrim

Lavatrice me eficence te larte, e cila ju jep rezultate profesionale ne kushtet e shtepise dhe njekohesisht ju kursen energjine elektrike. Te gjitha keto rezultate fantastike pa bere zhurme fale motorit me tekonologjine “Ultra Quiet”.

Material ekskluziv Haier, i cili mbron zonat me delikate te lavatrices. Trajtimi ANTIBAKTERIAL mbron pajisjen nga formimi kolonive te mykut dhe baktereve, duke garantuar nje larje higjenike.
Nje gjetje e zgjuar e Haier eshte edhe peshimi i rrobave para fillimit te procesit, per te minimizuar konsumin e ujit dhe energjise.
Motor qe operon pa rrip, i lidhur drejtperdrejt me kazanin duke reduktuar zhurmat.
Klasi i energjise A+++ -40%, ju kursen 40% me shume energji se lavatricet A+++ standarte.
Centrifuga: 1200rpm.
16 programe.
Kapaciteti i larjes: 7kg.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Lavatrice “Haier” 636 Ultra Quiet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products