Përshkrim

Makina larëse portative me ultratinguj është mënyra më e mirë për të pastruar rrobat tuaja të çmuara të foshnjës së vogël.

Është gjithashtu ideale për të larë pelenat në mënyrë higjienike jashtë lavatriçes së shtëpisë.Kjo makinë larëse është e lëvizshme dhe kompakte.

Eshtë e përsosur për hapësirën tuaj të kufizuar si konvikte, apartamente, apartamente, shtëpi me motor, automobilistikë, kampe dhe më shumë.

Pesha e lehtë e bën të lehtë lëvizjen.

Ozoni është një mënyrë pastrimi me gaz, e cila mund të mbulojë 360°, është e përshtatshme për pastrimin e objekteve të vogla.

Shkalla e pastërtisë është aq e lartë sa 99.99%.

Do të dërgojnë valë vibrimi për një shkallë më të lartë sterilizimi për të hequr papastërtitë në mënyrë më efektive.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Lavatriçe Portative Mini 3Kg”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products