Lavatriçe Portative Mini 3Kg

5,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Materiali: TPR + ABS
  • Tensioni: 100-240 V
  • Frekuenca: 50 / 60 Hz
  • Pesha e larjes: 3 kg
  • Fuqia: 10 W
  • Koha e larjes: 13 minuta

Makina larëse portative me ultratinguj është mënyra më e mirë për të pastruar rrobat tuaja të çmuara të foshnjës së vogël.

Është gjithashtu ideale për të larë pelenat në mënyrë higjienike jashtë lavatriçes së shtëpisë.Kjo makinë larëse është e lëvizshme dhe kompakte.

Eshtë e përsosur për hapësirën tuaj të kufizuar si konvikte, apartamente, apartamente, shtëpi me motor, automobilistikë, kampe dhe më shumë.

Pesha e lehtë e bën të lehtë lëvizjen.

Ozoni është një mënyrë pastrimi me gaz, e cila mund të mbulojë 360°, është e përshtatshme për pastrimin e objekteve të vogla.

Shkalla e pastërtisë është aq e lartë sa 99.99%.

Do të dërgojnë valë vibrimi për një shkallë më të lartë sterilizimi për të hequr papastërtitë në mënyrë më efektive.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Lavatriçe Portative Mini 3Kg”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Lavatriçe Portative Mini 3Kg