Përshkrim

Lavatriçe-tharëse Haier I-Pro Series 7 (Seria 979) u krijua për t’ju mundësuar të arrini rezultate të nivelit profesional të larjes në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Me një listë të gjerë funksionesh që përmirësojnë performancën, kjo seri është projektuar gjithashtu për të reduktuar zhurmën dhe konsumin e energjisë, për të kursyer kohë dhe madje për t’ju lejuar të rregulloni mirë kohëzgjatjen e cikleve tuaja të larjes.

Grupi i programeve I-Refresh freskon rrobat tuaja, madje edhe pëlhurat më delikate si leshi dhe mëndafshi, në një mënyrë shumë efektive dhe inovative, duke përdorur teknologjinë mikro avulli për të hequr aromat, pluhurin e imët dhe alergjenët duke reduktuar rrudhat dhe duke zbutur pëlhurat.

Marka:Haier

Model:HWD100-B14979-MB

Larje me kapacitet pambuku (kg): 10

Kapaciteti i tharjes së pambukut (kg): 6

Shpejtësia e rrotullimit (rpm): 1400

Materiali i kazanit: Çelik inox

Lloji i motorit: Direct Motion

Tensioni (V): 220-240

Tharje e shpejtë: Jo

Numri i programeve: 14

Opsionet e vonesës së fillimit: Po (deri në 24 orë)

Programi me avull:PoNgjyrë: E bardhë

Klasa e Efiçencës së Energjisë EEIw: A

Klasa e efikasitetit të tharjes me centrifugim: A

Konsumi i energjisë me peshe ne larje[100 cikle W]: 52W

Konsumi i energjisëme peshe larje+tharje[100 cikle WD]: 308W

Eco 40-60 Kohëzgjatja e plotë: 238 W

Kohëzgjatja e larjes dhe tharjes së plotë: 530 W

Niveli i zhurmës rrotulluese (dB) (A): 72

Klasa e emetimit të zhurmës akustike në ajër:A

Larja e konsumit të ujit: 51L

Konsumi i ujit Larje+Tharje: 75L

Lartësia e produktit: 85cm

Gjerësia e produktit: 60cm

Thellësia e produktit: 53cm

Pesha neto: 81kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Lavatrice + Tharese Haier HWD100-B14979-MB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products