Përshkrim

Lekundese Hammock
Eshte zgjidhja me e bukur per nje pasdite relaksuese.
Materiali 65% pambuk dhe 35% poliester.
Garanton cilesi dhe jetegjatesi.
 Permasat: Gjeresia 1m, Gjatesia 1.85m.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Lekundese Hammock”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products