Lekundese Hammock

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K151-85

Lekundese Hammock
Eshte zgjidhja me e bukur per nje pasdite relaksuese.
Materiali 65% pambuk dhe 35% poliester.
Garanton cilesi dhe jetegjatesi.
 Permasat: Gjeresia 1m, Gjatesia 1.85m.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Lekundese Hammock”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu