Përshkrim

Bërë nga vinyl vetëngjitës me efekt mermeri , i papërshkueshëm nga uji dhe cdo lloj lengu.
Letra me dizajn mermeri ndihmon në përmirësimin e pamjes e sipërme të banakut të vjetër.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Leter Dekorative Mobiljesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products