Përshkrim

Leter murale 3D me adeziv qe ngjitet lehtesisht ne cdo siperfaqe.
 
🔹Izolues i shurmave.
🔹Material i trashe PVC rezistent eshe ndaj ujit
🔹Pastrohet shume lehte
🔹Me ngjitese te forte dhe te qendrueshme 
Permasat: 77 cm x 70 cm.

Trashesia: 8 mm e garantuar

0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Sami Neza

  Mirmbrema ! Ju kerkoj ndjese per shqetsimin,por jam i interesuar per kete letren murale 3D.si fillim me duhen 30 coper 70×77 . Por desha qe ta dija a mundem qe ta mar me lire se ky çmimi egzistues ju faleminderit.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • Serxhio

   Pershendetje,
   Ju lutem leni te dhenat tuaja ose ketu ose telefononi ne numrin e kontaktit +355 69 95 93 545
   per te perfunduar porosine dhe per te diskutuat per cmimin. Faleminderit

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products