10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Leter murale 3D

399 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k233-15

Leter murale 3D me adeziv qe ngjitet lehtesisht ne cdo siperfaqe.
 
🔹Izolues i shurmave.
🔹Material i trashe PVC rezistent eshe ndaj ujit
🔹Pastrohet shume lehte
🔹Me ngjitese te forte dhe te qendrueshme 
Permasat: 77 cm x 70 cm.

Trashesia: 8 mm e garantuar

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. by Sami Neza

  Mirmbrema ! Ju kerkoj ndjese per shqetsimin,por jam i interesuar per kete letren murale 3D.si fillim me duhen 30 coper 70×77 . Por desha qe ta dija a mundem qe ta mar me lire se ky çmimi egzistues ju faleminderit.

  • by Serxhio

   Pershendetje,
   Ju lutem leni te dhenat tuaja ose ketu ose telefononi ne numrin e kontaktit +355 69 95 93 545
   per te perfunduar porosine dhe per te diskutuat per cmimin. Faleminderit

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu