Leve kontrolli per PS3

2,190 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

– Materiali: ABS
– Përmasat: 150 x 100 x 50 mm
– E përputhshme vetëm me Sony PS3
– Dizajn ergonomik dhe i lehtë për t’u përdorur
– Paketa e baterive litium të rikarikueshme.

Kodi: K28-94 Category: Etiketa: ,

Leva me valë Dualshock 3 për sistemin PlayStation 3 ofron një përvojë intuitive lojërash me sensorë presioni në çdo buton veprimi dhe përfshirjen e teknologjisë shumë të ndjeshme të sensorit të lëvizjes Sixaxis.

Sensorët e presionit që lulëzojnë me çdo veprim bëjnë që çdo ndikim të ndihet sikur përdoruesi është në lojën e duhur.
Ai madje mund të zbulojë lëvizjet natyrore për lojë interaktive me saktësi të lartë dhe në kohë reale.

Ai përdor teknologjinë e lojërave me valë Bluetooth dhe kabllon USB të kontrolluesit për të ngarkuar automatikisht kontrolluesin nëpërmjet sistemit PlayStation 3 në çdo kohë.

Ka 11 butona, 2 këmbëza dhe ka një jetëgjatësi të baterisë deri në 30 orë.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Leve kontrolli per PS3”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu