Përshkrim

Leva me valë Dualshock 3 për sistemin PlayStation 3 ofron një përvojë intuitive lojërash me sensorë presioni në çdo buton veprimi dhe përfshirjen e teknologjisë shumë të ndjeshme të sensorit të lëvizjes Sixaxis.

Sensorët e presionit që lulëzojnë me çdo veprim bëjnë që çdo ndikim të ndihet sikur përdoruesi është në lojën e duhur.
Ai madje mund të zbulojë lëvizjet natyrore për lojë interaktive me saktësi të lartë dhe në kohë reale.

Ai përdor teknologjinë e lojërave me valë Bluetooth dhe kabllon USB të kontrolluesit për të ngarkuar automatikisht kontrolluesin nëpërmjet sistemit PlayStation 3 në çdo kohë.

Ka 11 butona, 2 këmbëza dhe ka një jetëgjatësi të baterisë deri në 30 orë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Leve kontrolli per PS3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products