Leve Kontrollit Per Lojera Baseus

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

In stock

Materiali: PC Plastike + aliazh alumini,
Ofron shikueshmëri maksimale dhe nuk mbulon hartën në lojë,
Dizajn ergonomik i dorezës së granatës,

Kodi: K28-107 Category: Etiketa: ,

Përjetoni një nivel të ndryshëm të lojës duke përdorur Leven e Kontrollit Per Lojera Baseus. Luaj me lehtësi pa u stresuar mbi ekranet me prekje që nuk reagojnë duke përdorur këtë levë konvencionale celulare. Përdorur në mënyrë ideale për të luajtur PUBG, leva ofron kontrollueshmëri maksimale pa shtuar shumë masë në pajisjen tuaj. Mjeti ju ndihmon të synoni me saktësi dhe të gjuani me lehtësi. Luaj lojën fenomenale të vitit duke përdorur pajisjen më efikase të lojrave. Me këtë pajisje, fitimi është i lehtë.

Projektimi i bombave
Leva celulare përmban një shtrëngim të sipërm dhe të poshtëm që kapet në mënyrë të sigurt në pajisjen tuaj celulare. Pasi të sigurohet, leva nuk do të bjerë lehtë. Kapëset e përparme kompakte dhe efikase janë projektuar me saktësi në mënyrë që të mos mbulojnë hartën dhe t’ju ofrojnë shikueshmëri maksimale. Me formë perfekte, doreza është e rehatshme në pëllëmbët e dorës dhe kjo ju ofron një përvojë të shkëlqyer të lojërave në celular.

Shtesa perfekte
Në mënyrë të përkryer funksionale, butonat majtas dhe djathtas lart ofrojnë efikasitet dhe saktësi gjatë shkrepjes. Shtypni butonin e majtë lehtë për të ndezur dhe butonin e djathtë për të filluar shkrepjen. Shumë e lehtë për t’u kontrolluar, ju mund të gjuani 17 të shtëna në më pak se 2 sekonda. Silikoni e mbulon këtë kontrollues dhe jastëkët gjithashtu i shtojnë mbrojtje dhe siguri telefonit tuaj. Lehtësisht i pajtueshëm me shumicën e pajisjeve, pajisja është e përkryer për përdoruesit e iPhone, Samsung, MIUI, HUAWEI, OPPO, VIVO dhe më shumë. Përveç kësaj, një levë celulare është ideale për telefonat celularë me trashësi më të vogël se 6,5 inç

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Leve Kontrollit Per Lojera Baseus”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Leve Kontrollit Per Lojera Baseus