Leve Kontrollit Per Lojera S6

2,190 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Bluetooth: 3.0
Distanca e Transmisionit: 8m
Bateria: 1 x 400mAh bateri li-jon (e integruar)
Koha e përdorimit : 5 – 8h
Koha e gatishmërisë: 30 ditë

Kodi: K28-93 Category: Tag:

Wireless controller me dy lloje të lidhjes: lidhje Bluetooth, lidhje wireless (për pajisje pa Bluetooth).
Leva e kontrollit S6 është pikërisht ajo që ju nevojitet për të provuar lojërat me smartphone, TV ose PC tuaj përmes Bluetooth ose USB.
Me dizajnin ergonomik dhe butonat e ndërtuar mirë, për përvojë më të mirë të lojës.
Mbështet lidhjen Bluetooth 2.1 dhe lidhjen pa fishe.
Dorezë precize analoge e dyfishtë, e saktë.
Dizajni ergonomik i lakuar ju jep përvojën më të mirë të lojrave.
Shpejtësi e lartë dhe lidhje Bluetooth për deri në 10 metra distancë loje.
Mbajtës për telefon celular deri në 4 – 6 inç, bateri li-jon 380mAh, me teknologji kursimi të energjisë për lojëra të vazhdueshme deri në 10 orë.
I pajtueshëm për Windows PC / iOS / smartphone Android, tabletë, TV inteligjent, android TV.
Instalim i thjeshtë pa softuer, plug and play. Funksionon shumë mirë për shumë lojëra të vjetra dhe të reja kompjuterike.
Ky kontrollues ju lejon të luani lojërat tuaja të preferuara kompjuterike thjesht duke lidhur kontrolluesin tuaj USB.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Leve Kontrollit Per Lojera S6”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Leve Kontrollit Per Lojera S6