Leve Kontrollit Per Lojera W11+

1,290 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Material me cilësi të lartë dhe shumë të qëndrueshme.
Lehtë për t’u kontrolluar.
Kompakt, i lëvizshëm dhe i qëndrueshëm.
I përshtatshëm për: celular 6,5 inç ose më të vogël.
Pesha :0.1 kilogram.
Permasa: 15,8 x 43,4 x 28,8 cm.

Kodi: K86-284 Category: Tag:

Projektuar për lojëra në telefonat inteligjentë IOS / Android, si PUBG, Knives Out, Rules of Survival dhe shumë të tjera për sa kohë që loja lejon personalizimin.
Dizajni i bumit teleskopik ju lejon të përshtateni me madhësi të ndryshme të telefonave inteligjentë me ekran me prekje. Për sa kohë që telefoni brenda  është me gjatesi 6.5 inç, të tilla si iPhone / Samsung / Lumia / Huawei / Sony, etj.
Tastieri i lojës dhe kontrolluesi i ndezjes është i integruar, i cili ka një dizajn ergonomik për ta bërë dorën tuaj të ndihet më rehat.
Butonat e gomës dhe aliazhit përçues me densitet të lartë sigurojnë një përgjigje të shpejtë dhe të ndjeshme. Nuk ka nevojë për furnizim me energji elektrike

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Leve Kontrollit Per Lojera W11+”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Leve Kontrollit Per Lojera W11+