Përshkrim

Projektuar për lojëra në telefonat inteligjentë IOS / Android, si PUBG, Knives Out, Rules of Survival dhe shumë të tjera për sa kohë që loja lejon personalizimin.
Dizajni i bumit teleskopik ju lejon të përshtateni me madhësi të ndryshme të telefonave inteligjentë me ekran me prekje. Për sa kohë që telefoni brenda  është me gjatesi 6.5 inç, të tilla si iPhone / Samsung / Lumia / Huawei / Sony, etj.
Tastieri i lojës dhe kontrolluesi i ndezjes është i integruar, i cili ka një dizajn ergonomik për ta bërë dorën tuaj të ndihet më rehat.
Butonat e gomës dhe aliazhit përçues me densitet të lartë sigurojnë një përgjigje të shpejtë dhe të ndjeshme. Nuk ka nevojë për furnizim me energji elektrike

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Leve Kontrollit Per Lojera W11+”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products