Përshkrim

Kieslect Wireless KIEGM 100 pjesë e grupit XIAOMI  është krijuar për PlayStation, X-Box dhe PC.

Shijoni një përvojë lojërash në kohë reale duke ndjerë nivel të lartë reagimesh si goditje,përplasje dhe shpërthim ne lojrat me luftë.

Prekja e qetë dhe harku i dorezës që i përshtatet kyçit të dorës sjellin një përvojë të gjatë dhe të rehatshme të lojës.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Leve PC/PS3/PS4/X-BOX Wireless Kieslect”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products