Përshkrim

🛑Rangu i Wireless: Deri ne 3m distance nga pajisja.
🛑Memorizon deri ne 100,000 barcode.
🛑Mjafton te vendosni USB ne kompjuter ose ne laptop per te filluar punen.
🛑Operon ne disa nga sistemet e operimit si Windows, Linux etj.
🛑Saktesi ne inventarin e biznesit tuaj.
🛑Lexon tipin e barkodeve 1D & 2D.
🛑Eshte i perbere nga sensori CCD duke i dhene aftesine e leximit te kodit deri ne 20 inch.
🛑Materiali silikon dhe plastik i kombinuar me sensorin CCD i jep fortesi dhe jetegjatesi ketij produkti.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Lexues Barkodi me Wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products