Lexues Barkodi me Wireless

11,000 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:kk-285

Categories: ,

🛑Rangu i Wireless: Deri ne 3m distance nga pajisja.
🛑Memorizon deri ne 100,000 barcode.
🛑Mjafton te vendosni USB ne kompjuter ose ne laptop per te filluar punen.
🛑Operon ne disa nga sistemet e operimit si Windows, Linux etj.
🛑Saktesi ne inventarin e biznesit tuaj.
🛑Lexon tipin e barkodeve 1D & 2D.
🛑Eshte i perbere nga sensori CCD duke i dhene aftesine e leximit te kodit deri ne 20 inch.
🛑Materiali silikon dhe plastik i kombinuar me sensorin CCD i jep fortesi dhe jetegjatesi ketij produkti.

Be the first to review “Lexues Barkodi me Wireless”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Lexues Barkodi me Wireless

11,000 L

Add to Cart