Përshkrim

Prezantoni një llambë të bukur, që mund ta përkulni në çdo mënyrë që dëshironi. Ndizni llambën për të ndriçuar dhomën tuaj nenë dritën e bukur të zgjedhjes suaj. Qëndroni zgjuar aq vonë sa të doni dhe zhyteni në një botë fantazi , pa i lodhur sytë. Jo vetëm kaq, llamba mund të përdoret edhe si karikues me valë.
Sikur të mos mjaftonte kjo, mund të përdoret edhe si altoparlant Bluetooth.
Pra, vishni disa melodi qetësuese dhe përgatituni për një natë të gjatë leximi nën dritën qetësuese të kësaj llambë. Një dhuratë e mrekullueshme për ngrohjen e shtëpisë, do të jetë gjithashtu një dhuratë e mrekullueshme për ditëlindje, Krishtlindje dhe raste të tjera festive.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Llambë Zanore Inteligjente 3në1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products