Llambë Zanore Inteligjente 3në1

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali: ABS dhe silikoni
Versioni i Bluetooth – V4.2
Diametri i altoparlantit- 40 mm
Impedanca-4 Ω
Fuqia-3 W
Radiator pasiv-36 mm
Përgjigja e frekuencës-18-20 Khz
Lidhja- USB
Permasat: 34 x 12 cm

Kodi: K28-104 Category: Tag:

Prezantoni një llambë të bukur, që mund ta përkulni në çdo mënyrë që dëshironi. Ndizni llambën për të ndriçuar dhomën tuaj nenë dritën e bukur të zgjedhjes suaj. Qëndroni zgjuar aq vonë sa të doni dhe zhyteni në një botë fantazi , pa i lodhur sytë. Jo vetëm kaq, llamba mund të përdoret edhe si karikues me valë.
Sikur të mos mjaftonte kjo, mund të përdoret edhe si altoparlant Bluetooth.
Pra, vishni disa melodi qetësuese dhe përgatituni për një natë të gjatë leximi nën dritën qetësuese të kësaj llambë. Një dhuratë e mrekullueshme për ngrohjen e shtëpisë, do të jetë gjithashtu një dhuratë e mrekullueshme për ditëlindje, Krishtlindje dhe raste të tjera festive.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Llambë Zanore Inteligjente 3në1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Llambë Zanore Inteligjente 3në1