Përshkrim

Dizajn modern dhe i sofistikuar i krahëve me lëkundje të zezë.

Susta çeliku dhe pullat e kontrollit të tensionit.

Kapëset montohen lehtësisht në çdo tavolinë, rafte dhe sipërfaqe vertikale ose horizontale.

Ideale për çdo studim, shtëpi apo zyrë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Llampe Tavoline e Rregullueshme me Krahe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products