Loder magjike per femije “Turtle Night Sky Constellations”

990 L1,990 L (-50%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: kk-140

Lodrat me drita shnderrojne ne mbremje dhomen e femijve tuaj ne nje dhome perrallash.

Femijet tuaj do te kene menjehere yje ne dhomen e tyre,keshtu ata nuk do te kene ndjesine e frikes.

Lodrat me drita gjumi per femije stimulojne nje gjume te qete dhe te pelqyeshem,ato mund te fiken automatikisht pas 20 minutave.

Dritat ndizen dhe endrat fillojne.

Si ne perralla ambjent i bukur dhe i  qete,femijet do te kene gjumin  e tyre engjellor.

Dream Lites ne dhomen e femijeve.

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje Për Këtë Produkt

  1. 01

    by Erion

    Loder me drita led

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Loder me drita per femije "Turtle Night Sky Constellations"

Loder magjike per femije "Turtle Night Sky Constellations"

990 L1,990 L (-50%)

Shto në Kasë