Përshkrim

Lodrat me drita shnderrojne ne mbremje dhomen e femijve tuaj ne nje dhome perrallash.

Femijet tuaj do te kene menjehere yje ne dhomen e tyre,keshtu ata nuk do te kene ndjesine e frikes.

Lodrat me drita gjumi per femije stimulojne nje gjume te qete dhe te pelqyeshem,ato mund te fiken automatikisht pas 20 minutave.

Dritat ndizen dhe endrat fillojne.

Si ne perralla ambjent i bukur dhe i  qete,femijet do te kene gjumin  e tyre engjellor.

Dream Lites ne dhomen e femijeve.

5.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

  1. Erion

    Loder me drita led

    Helpful (0) Unhelpful (0)
          More Products