Përshkrim

SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS 10 IN 1 LED TRACTOR
Nje set mjaft zhvillues per femijen tuaj.
Femija juaj do te kaloje kohen duke lozur me kete loje mjaft interesante dhe do te krijoje plot 10 figura te ndryshme te traktoreve.
Zhvilloni aftesine krijuese te femijes tuaj.
Formoni format interesante te ndryshme te traktoreve me copezat e vogla me lego.
I pershtatshem per femije te moshave nga 7-12 vjec!
Produkt i cilesise se larte!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Loder per femije, Traktor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products