Loder per femije, Traktor

2,290 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LIS66124

SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS 10 IN 1 LED TRACTOR
Nje set mjaft zhvillues per femijen tuaj.
Femija juaj do te kaloje kohen duke lozur me kete loje mjaft interesante dhe do te krijoje plot 10 figura te ndryshme te traktoreve.
Zhvilloni aftesine krijuese te femijes tuaj.
Formoni format interesante te ndryshme te traktoreve me copezat e vogla me lego.
I pershtatshem per femije te moshave nga 7-12 vjec!
Produkt i cilesise se larte!

Be the first to review “Loder per femije, Traktor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Loder per femije, Traktor

2,290 L

Add to Cart