Përshkrim

Kjo lodër e adhurueshme përbindësh blu tallëse jo vetëm që do të flasë, por përsëri, me shtypjen e butonit, do të luajë 90 këngë të përfshira.
Lehtë për t’u kapërcyer nga njëra tek tjetra duke klikuar butonin dy herë, kështu që ka gjithmonë një për të kënaqur – një lodër përbindësh bebe që tërheq vërtet vëmendjen që nuk zhgënjen kurrë dhe gjithmonë argëton.
Regjistrimi dhe përsëritja e zërit: Lodra jonë përbindësh blu që flet për fëmijë vjen me një veçori argëtuese interaktive që e lejon të voglin tuaj të regjistrojë dhe përsërit regjistrimin me një klik të thjeshtë të butonit. Zbavitëse dhe e gëzueshme, lodra jonë përsëritëse do ta argëtojë fëmijën me zërin e tij, ndërkohë që do t’i sigurojë orë të tëra emocionesh tërheqëse dhe humoristike.
Lëvizjet e vallëzimit 360 gradë: Për të shtuar kënaqësinë dhe për ta bërë fëmijën tuaj të lëvizë, lodra jonë imituese e përbindëshit blu për foshnjat mund të rrotullohet 360 gradë dhe të kryejë të gjitha llojet e lëvizjeve të tmerrshme gjatë procesit. Kombinoje këtë me krahët e tij të valëzuar dhe do të kesh një pistë kërcimi në komoditetin e shtëpisë tënde, duke e bërë këtë lodër prej pelushi për fëmijë një sukses të caktuar.
Madhësia bujare: Me dimensione prej rreth 13,7 inç lartësi dhe rreth 0,57 lbs, përbindëshi blu që kërcen është tërheqës, i gjallë dhe qesharak. Ata sjellin një humor të lumtur në shtëpinë tuaj dhe nxisin të qeshura. Fëmijët i duan ata! Dizajni i karikimit USB, i lehtë për t’u aplikuar në çdo rast dhe ju jeni gati të shijoni vallëzimin e tyre qesharak.
Ndriçimi i brendshëm LED: E gatshme për shkëlqim, kjo lodër përbindëshi blu e përsëritur ka të integruar dritat me ngjyra LED për të krijuar atmosferën e përsosur të festës. Një shtesë e shkëlqyeshme për dekorimin e dhomës së foshnjave, lodra jonë inteligjente e përbindëshit blu i ka të gjitha për të ngritur humorin, për të ndriçuar çerdhen, për t’i shtuar temave të festës së fëmijëve dhe për ta bërë fëmijërinë atë kohë më të veçantë dhe të lumtur.

https://www.youtube.com/watch?v=vZ8yBWj8KzA

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Lodër prej pelushi Huggy Wuggy”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products