LODER “WORK BENCH BABY CLEMENTONI”

1,290 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:NL7691

Një tavolinë “pune” për tu argetuar, tre mejete të ndryshme: një çekiç, një kaçavidë dhe një çelës.
Gjithashtu 6 aksesorë shtesë: gozhda, bulona dhe vida, për një përvojë të pasur dhe interaktive.

Marka: CLEMENTONI

Përmasat: 15 x 15 x 24cm.
Për fëmijë: 10-36 muajsh.

Be the first to review “LODER “WORK BENCH BABY CLEMENTONI””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

LODER "WORK BENCH BABY CLEMENTONI”

1,290 L

Add to Cart