Përshkrim

Një tavolinë “pune” për tu argetuar, tre mejete të ndryshme: një çekiç, një kaçavidë dhe një çelës.
Gjithashtu 6 aksesorë shtesë: gozhda, bulona dhe vida, për një përvojë të pasur dhe interaktive.

Marka: CLEMENTONI

Përmasat: 15 x 15 x 24cm.
Për fëmijë: 10-36 muajsh.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “LODER “WORK BENCH BABY CLEMENTONI””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products
More Products